AVANT-GARDE

Jej nieograniczona kreatywność inspiruje fryzjerów na całym świecie a jej chęć dzielenia się swoją wiedzą sprawia, że prowadzone przez nią szkolenia to niezapomniane doświadczenie.
Dołącz do nas podczas 2-dniowego szkolenia Avant-Garde z Sharon Blain, które pobudzi Twoją wyobraźnię i pozwoli Ci poznać tajniki stylizacji włosów, umożliwiających przeniesienie Twoich wizji w rzeczywistość.

Na szkoleniu ze sztuki stylizacji Sharon Blain otworzy swoje pudełko Pandory pełne peruk, artystycznych dodatków, struktur, instalacji, itp. Dowiedz się z pierwszej ręki co było inspiracją podczas tworzenia unikalnych aranżacji włosów na pokazach Sharon oraz w jaki sposób wykonano i zainstalowane na modelkach stworzone przez nią elementy. Przygotuj się na 2 dni pełne wiedzy i wejdź na kolejny poziom!
Szkolenie skierowane jest do kreatywnych fryzjerów, pragnących nauczyć się technik stylizacji włosów wykraczających poza salonowe oczekiwania klientów.

Podczas warsztatu zapewniamy: przerwę kawową i lunch, materiały dydaktyczne, sprzęt do pracy na czas warsztatów, główki treningowe na czas warsztatów, wspólną wieczorną kolację na zakończenie pierwszego dnia. 

Zapisz się na szkolenie

This form is disabled.

Przewiń do góry