AVANT-GARDE

Jej nieograniczona kreatywność inspiruje fryzjerów na całym świecie a jej chęć dzielenia się swoją wiedzą sprawia, że prowadzone przez nią szkolenia to niezapomniane doświadczenie.
Dołącz do nas podczas 2-dniowego szkolenia Avant-Garde z Sharon Blain, które pobudzi Twoją wyobraźnię i pozwoli Ci poznać tajniki stylizacji włosów, umożliwiających przeniesienie Twoich wizji w rzeczywistość.

Na szkoleniu ze sztuki stylizacji Sharon Blain otworzy swoje pudełko Pandory pełne peruk, artystycznych dodatków, struktur, instalacji, itp. Dowiedz się z pierwszej ręki co było inspiracją podczas tworzenia unikalnych aranżacji włosów na pokazach Sharon oraz w jaki sposób wykonano i zainstalowane na modelkach stworzone przez nią elementy. Przygotuj się na 2 dni pełne wiedzy i wejdź na kolejny poziom!
Szkolenie skierowane jest do kreatywnych fryzjerów, pragnących nauczyć się technik stylizacji włosów wykraczających poza salonowe oczekiwania klientów.

Podczas warsztatu zapewniamy: przerwę kawową i lunch, materiały dydaktyczne, sprzęt do pracy na czas warsztatów, główki treningowe na czas warsztatów, wspólną wieczorną kolację na zakończenie pierwszego dnia. 

Zapisz się na szkolenie
Przewiń do góry