Etoilage - Innowacyjne Techniki Koloryzacji

Etoilage to odpowiedź na to, czego współczesne kobiety oczekują od koloryzacji. Świadome swojego piękna i znaczenia właściwej pielęgnacji włosów klientki chcą, aby zabiegi fryzjerskie łączyły w sobie delikatność dla włókna włosa ze spektakularnymi efektami koloryzacji. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i ekskluzywnych produktów fryzjerskich, Etoilage zapewni efekt pięknego, subtelnego rozświetlenia, a włosy pozostaną nawilżone i pełne blasku. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną cztery techniki rozjaśniania z wykorzystaniem narzędzi Etoilage: rękawicy i płatków. Dzięki różnorodności technik, Etoilage pozwala na indywidualne podejście do każdej z klientek i dopasowanie intensywności oraz umiejscowienia pojaśnień do jej kształtu twarzy i preferencji.

Uczestnicy dowiedzą się jak:

  • Korzystać z 4 technik rozjaśniania Etoilage
  • Pracować z innowacyjną rękawicą do pojaśnień
  • Pracować z płatkami Etoilage oraz nakładką na pędzel
  • wydzielać sekcje i dobrać techniki do kształtu twarzy
  • efektywnie i szybko pracować podczas wykonywania pojaśnień

Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną cztery techniki rozjaśniania z wykorzystaniem narzędzi Etoilage: rękawicy i płatków. Szkolenie zostało podzielone na cztery części. Każda z nich jest poświęcona osobnej technice i zaczyna się od prezentacji. Po pokazie instruktażowym uczestnicy przystępują do pracy i pod okiem szkoleniowca wykonują na główce treningowej – krok po kroku – każdą z technik.

Akademia zapewnia na czas szkolenia główkę treningową, niezbędny sprzęt, kosmetyki oraz akcesoria.

Fryzjerzy zainteresowani nabyciem nowych umiejętności w dziedzinie koloryzacji. Salony fryzjerskie które chcą poszerzyć swoja ofertę o nowatorskie usługi.

Termin najbliższych szkoleń:

2020-09-06

Miejsce:

BEA BELEZA ACADEMY

ul. Reglowa 4, Poznań

1200 zł 

Dofinansowanie:

Czy wiesz, że na szkolenia z naszej oferty możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowanie w ramach bazy usług rozwojowych (BUR) oraz do 100% zwrotu w ramach projektów z KFS i PUP.

Wielkość dofinansowania zależna jest od regionu oraz wnioskującego. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Nasza akademia posiada Certyfikat SUS 2.0 świadczący o wysokim standardzie prowadzonych przez nas szkoleń.

.

Maciej Fabjański

Maciej to pasjonat fryzjerstwa i edukacji, nieustannie dążący do perfekcji. Sztuką fryzjerstwa zajmuje się od 2009 roku. Na co dzień prowadzi własną pracownię fryzjerską w Gnieźnie. Z każdym nowym klientem, stara się przeprowadzić jak najlepszą diagnozę włosa, a przede wszystkim dobrze określić typ jego urody. Wszystko po to, by w kolejnych krokach dobrać idealny kolor i odpowiednie cięcie.  Jego mocną stroną jest również stylizacja. Zarówno upięcia ślubne jak i artystyczne są zawsze idealnie dopracowane i tworzone z pasją. Aby podnosić swoje kwalifikacje śledzi najnowsze trendy i czerpie inspiracje. Edukuje się podczas prestiżowych szkoleń w kraju i za granicą. Maciej szkoli fryzjerów z całej Polski z zasad i technik koloryzacji, a także dzieli się swoją wiedzą z najnowszych trendów.

Zapisz się na szkolenie
Przewiń do góry