Zespół szkolenia fryzjerskiego

Maciej Fabjański

Maciej to pasjonat fryzjerstwa i edukacji, nieustannie dążący do perfekcji. Sztuką fryzjerstwa zajmuje się od 2009 roku. Na co dzień prowadzi własną pracownię fryzjerską w Gnieźnie. 

Z każdym nowym klientem, stara się przeprowadzić jak najlepszą diagnozę włosa, a przede wszystkim dobrze określić typ jego urody. Wszystko po to, by w kolejnych krokach dobrać idealny kolor i odpowiednie cięcie.  Jego mocną stroną jest również stylizacja. Zarówno upięcia ślubne jak  i artystyczne są zawsze idealnie dopracowane i tworzone z pasją. 

Aby podnosić swoje kwalifikacje śledzi najnowsze trendy i czerpie inspiracje. Edukuje się podczas prestiżowych szkoleń w kraju i za granicą. Maciej szkoli fryzjerów z całej Polski z zasad i technik koloryzacji, a także dzieli się swoją wiedzą z najnowszych trendów.

Beata Kamińska-Kolat

Doktor nauk farmaceutycznych, kosmetolog i trycholog. Członek Polskiego Towarzystwa Trychologicznego. Główny szkoleniowiec wiodących marek kosmetycznych na rynku polskim. Pasjonatka substancji zawartych w roślinach i ich wpływu na cerę oraz włosy.

Autorka publikacji z dziedziny kosmetologii oraz farmacji. Przeprowadziła badania naukowe z zakresu działania przeciwgrzybiczego licznych związków i ekstraktów roślinnych.

Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowania problemów skórnych, oceny jej kondycji oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Dzięki profesjonalnemu doradztwu oraz doborze indywidualnej pielęgnacji wyróżnia ją wysoka skuteczność w doborze kosmetyków i substancji leczniczych dostosowanych do potrzeb indywidulanego klienta.

Nieustannie aktualizuje swoją wiedzę zawodową i poszerza ją o nowe obszary zainteresowań w dziedzinie trychologii.

Edukatorzy zagraniczni

Sharon Blain

Sharon Blain jest obecnie jednym z najbardziej cenionych fryzjerów i pedagogów na świecie. Od ponad 50-ciu lat pracuje nad swoim rzemiosłem, doskonaląc umiejętności i dzieląc się swoją niezrównaną wiedzą z tysiącami fryzjerów ze wszystkich zakątków świata podczas warsztatów, seminariów w Internecie i pokazów. Sharon Blain jest bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych ikon fryzjerstwa.
Wybrane nagrody i wyróżnienia:
Finalist 2012, 2009, 2006, 2005, 2004, 2003,1996 Hair Expo Hairdresser of the Year
Finalist 2013, 2012, 2007, 2006 Hair Expo Educator of the Year
Finalist 2009, 2008, 2004 Hair Expo Best Photographic Collection of the Year
Finalist 2013, 2012, 2007, 2006 Hair Expo Educator of the Year

Aili Puss

Aili jest edukatorem z ponad 15-letnim doświadczeniem w stylizacji fryzur i prowadzeniu szkoleń. Swoje umiejetnosci nabywala i nadal nabywa pod okiem Sharon Blain, specjalizuje się w przekazywaniu wiedzy z filozofii, struktury i technik długich włosów w SBE (Sharon Blain Education). Od trzech lat jest główną asystentką Sharon we wszystkich szkoleniach i pokazach na całym świecie. Jest założycielka Hair Art Academy w Tallinie. Jej innowacyjne podejście do stylizacji długich włosów, obejmuje pełne spektrum począwszy od oszałamiających fryzur ślubnych i gwiazd na czerwonym dywanie do ekstremalnych, pięknych awangardowych stylizacji. Aili posiada umiejętność inspirowania i motywowania swoich uczniów, jak również potrafi zbudować ich pewność siebie.

Claus Nissen

Karierę w zawodzie fryzjera rozpoczął w 1990 roku. W swoim dorobku ma 11 lat pracy, jako wykładowca w Duńskiej Szkole Fryzjerskiej.Od 2006 roku, w roli ambasadora Excellent Edges naucza fryzjerów na całym świecie innowacyjnych zasad cięcia, dzięki którym codzienna praca staje się zdecydowanie łatwiejsza i skuteczniejsza. Claus przedstawia nowe rozwiązania stosowane podczas strzyżenia, edukuje w zakresie wydajności pracy i prawidłowej postawy ciała, aby była zgodna z zasadami ergonomii.

Mazella&Palmer

Akademia Mazella&Palmer założona przez Francuza Jean Baptiste Mazella i Brytyjczyka Dove Palmer, którzy połączyli swoje siły oraz doświadczenie, to odkrycie ostatnich lat. Ich nowatorskie podejście i artyzm podbijają serca fryzjerów na całym świecie. Ponad dwie dekady doświadczenia zawodowego i praca u boku najlepszych stylistów pozwoliła im osiągnąć niebywałą precyzję i mistrzostwo w technikach cięcia. Ich ekscytujące programy szkoleniowe uczą nie tylko jak, ale przede wszystkim dlaczego obcinać włosy.
Prostota i precyzja prezentowanych technik wzbudza zdziwienie i pobudza kreatywność fryzjerów na każdym etapie zawodowym.
Dołącz do nas i naucz się dlaczego i jak kreatywnie ciąć włosy bazując na prostocie podstawowych kształtów jak koło, kwadrat i trójkąt. Zapisz się na szkolenie i odkryj fryzjerstwo na nowo.

Przewiń na górę