O nas

Pierwsze kroki w dziedzinie fryzjerstwa stawialiśmy w 2007 roku. Wraz z upływem czasu staliśmy się dystrybutorem wielu profesjonalnych marek, które są nieodzownym elementem pracy wielu stylistów. Wprowadzane przez nas produkty należą do grupy innowacyjnych, niespotykanych, najlepszej jakości oraz atrakcyjnych wizualnie.  Te wszystkie elementy przenieśliśmy do naszej Akademii, która powstała z myślą o fryzjerach. 

Bea Beleza Academy skupia wokół siebie wyłącznie najlepszych edukatorów, stylistów z kraju, a także zza granicy.  Naszym celem jest  przekazywanie fachowej wiedzy z różnych zakresów i tajników fryzjerstwa, w zrozumiały i przystępny dla każdego sposób, jednocześnie jednak tworząc coś innowacyjnego i oryginalnego.

Nasi szkoleniowcy wchodzący w skład zespołu artystycznego dzielą się swoją wiedzą zarówno z początkującym adeptami sztuki fryzjerskiej, jak i z doświadczonymi mistrzami fryzjerstwa pragnącymi podnieść swoje kwalifikacje.

Dlaczego Bea Beleza Academy?

„Edukacja jest procesem trwającym przez całe życie. Zawsze masz przed sobą nowe możliwości, perspektywę rozwoju. A świat fryzjerstwa stoi przed Tobą otworem.”

Dzieląc się naszym wyjątkowym doświadczeniem, stworzyliśmy innowacyjny, progresywny program kształcenia fryzjerskiego na każdym etapie kariery. Nieustannie aktualizujemy naszą ofertę kursów, zgodnie z panującymi trendami. Każdy kurs prowadzony jest przez nasz Zespół Artystyczny składający się z najlepszych fryzjerów branży. Nasi instruktorzy dostarczają wiedzy z pasją i profesjonalizmem, inspirując profesjonalistów na różnych poziomach doświadczenia.

Gwarantujemy:

  • niezapomniany czas spędzony w naszej Akademii, który stanie się inspiracją nawet najbardziej utalentowanych stylistów
  • własne centrum szkoleniowe, gdzie odbywają się szkolenia grupowe jak i indywidualne
  • w pełni wyposażone stanowiska fryzjerskie

Z powodzeniem organizujemy kursy w formie Look and Learn dla 20 słuchaczy oraz praktyczne dla 12 osobowej grupy

Akademia mieści się w Poznaniu w bliskim sąsiedztwie środków komunikacji miejskiej oraz komfortowym dojazdem do autostrady A2. W promieniu 2 km znajdują się liczne hotele oraz restauracje.

Dofinansowanie:

Czy wiesz, że na szkolenia z naszej oferty możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowanie w ramach bazy usług rozwojowych (BUR) oraz do 100% zwrotu w ramach projektów z KFS i PUP.

Wielkość dofinansowania zależna jest od regionu oraz wnioskującego. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Nasza akademia posiada Certyfikat SUS 2.0 świadczący o wysokim standardzie prowadzonych przez nas szkoleń.

Przewiń na górę