Architektura Upięć

W stylizacji włosów podobnie jak w architekturze dobre fundamenty to podstawa mocnej konstrukcji. Na szkoleniu zaprezentowane zostaną techniki tworzenia baz pod upięcia zarówno te klasyczne jak i artystyczne, która zagwarantują trwałą stylizację.

Uczestnicy dowiedzą się jak:

  • wybrać odpowiedni sprzęt fryzjerski aby uzyskać oczekiwane rezultaty
  • pracować ze sprzętem fryzjerski by w pełni wykorzystać go w salonie
  • wykorzystać w upięciach dostępne akcesoria fryzjerskie
  • zbudować trwałą bazę pod klasyczne i nowoczesne stylizacje

Szkolenie składa się z części wykładowej, gdzie uczestnicy zaczerpną wiedzy o historii stylizacji i upięć włosów. Części pokazowej, gdzie nauczą się budować bazę pod upięcie i jak tworzyć z nich proste i szybkie i stabilne fryzury. Oraz części warsztatowej, gdzie pod okiem prowadzącego wykorzystają wiedzę i wykonają trzy upięcia.

Akademia zapewnia na czas szkolenia główkę treningową, niezbędny sprzęt, kosmetyki oraz akcesoria.

Szkolenie skierowane jest dla osób, które nie miały styczności z upięciami, fryzjerów, którzy nie do końca czują się w upinaniu włosów, oraz dla tych, którzy chcą odświeżyć wiedzę o budowaniu konstrukcji upięcia.

Termin najbliższych szkoleń:

2021-05-10

2021-07-12

Miejsce:

BEA BELEZA ACADEMY

ul. Reglowa 4, Poznań

699 zł 

Dofinansowanie:

Czy wiesz, że na szkolenia z naszej oferty możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowanie w ramach bazy usług rozwojowych (BUR) oraz do 100% zwrotu w ramach projektów z KFS i PUP.

Wielkość dofinansowania zależna jest od regionu oraz wnioskującego. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Nasza akademia posiada Certyfikat SUS 2.0 świadczący o wysokim standardzie prowadzonych przez nas szkoleń.

Maciej Fabjański

Maciej to pasjonat fryzjerstwa i edukacji, nieustannie dążący do perfekcji. Sztuką fryzjerstwa zajmuje się od 2009 roku. Na co dzień prowadzi własną pracownię fryzjerską w Gnieźnie. Z każdym nowym klientem, stara się przeprowadzić jak najlepszą diagnozę włosa, a przede wszystkim dobrze określić typ jego urody. Wszystko po to, by w kolejnych krokach dobrać idealny kolor i odpowiednie cięcie.  Jego mocną stroną jest również stylizacja. Zarówno upięcia ślubne jak i artystyczne są zawsze idealnie dopracowane i tworzone z pasją. Aby podnosić swoje kwalifikacje śledzi najnowsze trendy i czerpie inspiracje. Edukuje się podczas prestiżowych szkoleń w kraju i za granicą. Maciej szkoli fryzjerów z całej Polski z zasad i technik koloryzacji, a także dzieli się swoją wiedzą z najnowszych trendów.

Zapisz się ma szkolenie
Przewiń do góry