Boho Warkocze i Plecionki

Styl boho to nieprzemijający trend w stylizacji włosów, romantyczne koki, dziewczęce warkocze i finezyjne plecionki doskonale sprawdzają się nie tylko na co dzień ale również jako fryzury wieczorowe i ślubne.

Uczestnicy dowiedzą się jak:

  • wybrać sprzęt fryzjerski do tworzenia bazy pod upięcie w stylu boho
  • tworzyć warkocze do noszenia nie tylko na co dzień
  • w prosty sposób stworzyć upięcia z charakterem

Warkocze i plecionki znane są wszystkim od lat. Wykorzystywane są dziś do upięć, lekkich stylizacji w stylu Boho, do stylizacji ślubnych, ale też coraz częściej można je spotkać na pokazach mody czy tez na sesjach zdjęciowych.

Szkolenie składa się z części wykładowej, gdzie uczestnicy zaczerpną wiedzy o historii warkocza i splotów włosów. Części pokazowej, gdzie nauczą się jak budować bazę pod upięcie a także w jaki sposób zaplatać włosy, aby można było tworzyć z nich proste i szybkie fryzury. Oraz części warsztatowej, gdzie pod okiem prowadzącego wykorzystają wiedzę i wykonają trzy upięcia.

Akademia zapewnia na czas szkolenia główkę treningową, niezbędny sprzęt, kosmetyki oraz akcesoria.

Szkolenie skierowane do fryzjerów i stylistów, którzy chcą dowiedzieć się jak wykonać romantyczne i kobiece upięcia w stylu boho oraz zaczerpnąć inspiracji do tworzenia własnych, artystycznych stylizacji.

Termin najbliższych szkoleń:

2021-05-24

Miejsce:

BEA BELEZA ACADEMY

ul. Reglowa 4, Poznań

699 zł 

Dofinansowanie:

Czy wiesz, że na szkolenia z naszej oferty możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowanie w ramach bazy usług rozwojowych (BUR) oraz do 100% zwrotu w ramach projektów z KFS i PUP.

Wielkość dofinansowania zależna jest od regionu oraz wnioskującego. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Nasza akademia posiada Certyfikat SUS 2.0 świadczący o wysokim standardzie prowadzonych przez nas szkoleń.

Maciej Fabjański

Maciej to pasjonat fryzjerstwa i edukacji, nieustannie dążący do perfekcji. Sztuką fryzjerstwa zajmuje się od 2009 roku. Na co dzień prowadzi własną pracownię fryzjerską w Gnieźnie. Z każdym nowym klientem, stara się przeprowadzić jak najlepszą diagnozę włosa, a przede wszystkim dobrze określić typ jego urody. Wszystko po to, by w kolejnych krokach dobrać idealny kolor i odpowiednie cięcie.  Jego mocną stroną jest również stylizacja. Zarówno upięcia ślubne jak i artystyczne są zawsze idealnie dopracowane i tworzone z pasją. Aby podnosić swoje kwalifikacje śledzi najnowsze trendy i czerpie inspiracje. Edukuje się podczas prestiżowych szkoleń w kraju i za granicą. Maciej szkoli fryzjerów z całej Polski z zasad i technik koloryzacji, a także dzieli się swoją wiedzą z najnowszych trendów.

Zapisz się na szkolenie
Przewiń do góry