Boho Warkocze i Plecionki

Styl boho to nieprzemijający trend w stylizacji włosów, romantyczne koki, dziewczęce warkocze i finezyjne plecionki doskonale sprawdzają się nie tylko na co dzień ale również jako fryzury wieczorowe i ślubne.

Uczestnicy dowiedzą się jak:

  • wybrać sprzęt fryzjerski do tworzenia bazy pod upięcie w stylu boho
  • tworzyć warkocze do noszenia nie tylko na co dzień
  • w prosty sposób stworzyć upięcia z charakterem

Warkocze i plecionki znane są wszystkim od lat. Wykorzystywane są dziś do upięć, lekkich stylizacji w stylu Boho, do stylizacji ślubnych, ale też coraz częściej można je spotkać na pokazach mody czy tez na sesjach zdjęciowych.

Szkolenie składa się z części wykładowej, gdzie uczestnicy zaczerpną wiedzy o historii warkocza i splotów włosów. Części pokazowej, gdzie nauczą się jak budować bazę pod upięcie a także w jaki sposób zaplatać włosy, aby można było tworzyć z nich proste i szybkie fryzury. Oraz części warsztatowej, gdzie pod okiem prowadzącego wykorzystają wiedzę i wykonają trzy upięcia.

Akademia zapewnia na czas szkolenia główkę treningową, niezbędny sprzęt, kosmetyki oraz akcesoria.

Szkolenie skierowane do fryzjerów i stylistów, którzy chcą dowiedzieć się jak wykonać romantyczne i kobiece upięcia w stylu boho oraz zaczerpnąć inspiracji do tworzenia własnych, artystycznych stylizacji.

Zapisz się na szkolenie
Przewiń na górę