Etoilage - Innowacyjne Techniki Koloryzacji

Etoilage to odpowiedź na to, czego współczesne kobiety oczekują od koloryzacji. Świadome swojego piękna i znaczenia właściwej pielęgnacji włosów klientki chcą, aby zabiegi fryzjerskie łączyły w sobie delikatność dla włókna włosa ze spektakularnymi efektami koloryzacji. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i ekskluzywnych produktów fryzjerskich, Etoilage zapewni efekt pięknego, subtelnego rozświetlenia, a włosy pozostaną nawilżone i pełne blasku. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną cztery techniki rozjaśniania z wykorzystaniem narzędzi Etoilage: rękawicy i płatków. Dzięki różnorodności technik, Etoilage pozwala na indywidualne podejście do każdej z klientek i dopasowanie intensywności oraz umiejscowienia pojaśnień do jej kształtu twarzy i preferencji.

Uczestnicy dowiedzą się jak:

  • Korzystać z 4 technik rozjaśniania Etoilage
  • Pracować z innowacyjną rękawicą do pojaśnień
  • Pracować z płatkami Etoilage oraz nakładką na pędzel
  • wydzielać sekcje i dobrać techniki do kształtu twarzy
  • efektywnie i szybko pracować podczas wykonywania pojaśnień

Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną cztery techniki rozjaśniania z wykorzystaniem narzędzi Etoilage: rękawicy i płatków. Szkolenie zostało podzielone na cztery części. Każda z nich jest poświęcona osobnej technice i zaczyna się od prezentacji. Po pokazie instruktażowym uczestnicy przystępują do pracy i pod okiem szkoleniowca wykonują na główce treningowej – krok po kroku – każdą z technik.

Akademia zapewnia na czas szkolenia główkę treningową, niezbędny sprzęt, kosmetyki oraz akcesoria.

Fryzjerzy zainteresowani nabyciem nowych umiejętności w dziedzinie koloryzacji. Salony fryzjerskie które chcą poszerzyć swoja ofertę o nowatorskie usługi.

Zapisz się na szkolenie
Przewiń na górę