POKAZ/SZKOLENIE Z KOLORYZACJI

Rozwiń swoją kreatywność! Zapraszamy na pokaz koloryzacji wykonywanych przez Naszego edukatora Macieja Fabjańskiego.

 

Podczas pokazu zobaczysz koloryzację kwasową, która delikatnie przywraca włosy do neutralnego pH oraz pomaga zamknąć łuski włosów. Ponadto poznasz koloryzację Luxviva Flash Tone, czyli koloryzację bazującą na najnowszej generacji pigmentach, które zabezpieczają włosy i pozwalają osiągnąć niesamowite, połyskujące refleksy. 

Akademia zapewnia na czas szkolenia główkę treningową, niezbędny sprzęt, kosmetyki oraz akcesoria.

Pokaz przeznaczony zarówno dla fryzjerów z doświadczeniem, jak i dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z fryzjerstwem.

Termin najbliższych szkoleń:

2021-02-15

2021-05-17

Miejsce:

BEA BELEZA ACADEMY

ul. Reglowa 4, Poznań

499 zł 

Dofinansowanie:

Czy wiesz, że na szkolenia z naszej oferty możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowanie w ramach bazy usług rozwojowych (BUR) oraz do 100% zwrotu w ramach projektów z KFS i PUP.

Wielkość dofinansowania zależna jest od regionu oraz wnioskującego. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Nasza akademia posiada Certyfikat SUS 2.0 świadczący o wysokim standardzie prowadzonych przez nas szkoleń.

.

Maciej Fabjański

Maciej to pasjonat fryzjerstwa i edukacji, nieustannie dążący do perfekcji. Sztuką fryzjerstwa zajmuje się od 2009 roku. Na co dzień prowadzi własną pracownię fryzjerską w Gnieźnie. Z każdym nowym klientem, stara się przeprowadzić jak najlepszą diagnozę włosa, a przede wszystkim dobrze określić typ jego urody. Wszystko po to, by w kolejnych krokach dobrać idealny kolor i odpowiednie cięcie.  Jego mocną stroną jest również stylizacja. Zarówno upięcia ślubne jak i artystyczne są zawsze idealnie dopracowane i tworzone z pasją. Aby podnosić swoje kwalifikacje śledzi najnowsze trendy i czerpie inspiracje. Edukuje się podczas prestiżowych szkoleń w kraju i za granicą. Maciej szkoli fryzjerów z całej Polski z zasad i technik koloryzacji, a także dzieli się swoją wiedzą z najnowszych trendów.

Zapisz się na szkolenie
Przewiń do góry