Zabiegi i Rytuały

Masaż skóry głowy jest najstarszą formą fizjoterapii, stosowaną od wieków w różnych kulturach w celu uśmierzenia bólu, rozluźnienia mięśni i sprawienia całemu ciału przyjemności. Odpowiednio wykonany poprawia ukrwienie skóry głowy dzięki czemu możemy osiągnąć lepsze rezultaty zabiegów wykonywanych w salonie fryzjerskim.

Uczestnicy dowiedzą się jak:

  • Odnaleźć refleksologiczne punkty stymulacyjne
  • Masaż wpływa na ukrwienie peryferyjne, krążenie limfatyczne, wymianę metaboliczną tkanek, równowagę fizjologiczną skóry głowy
  • Dobrać odpowiednią technikę masażu do klienta
  • Wykonywać różne rodzaje masażu (on, off, amoa, itp.)
  • Wykonywać rytuały łącząc aplikacje kosmetyków na skórę głowy z masażem
  • Budować dobrą relację ze swoim klientem podczas konsultacji przed wykonaniem masażu

Szkolenie składa się części wykładowej z ogromną dawką wiedzy oraz praktycznej, podczas której kursanci przećwiczą pracę z klientem.

Szkolenie przeznaczone dla fryzjerów, chcących zgłębić tajniki masażu skóry głowy, który mogą wykonywać podczas przeprowadzania zabiegów w swoim salonie fryzjerskim. 

Termin najbliższych szkoleń:

2021-04-18

2021-06-13

Miejsce:

BEA BELEZA ACADEMY

ul. Reglowa 4, Poznań

999 zł

Dofinansowanie:

Czy wiesz, że na szkolenia z naszej oferty możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowanie w ramach bazy usług rozwojowych (BUR) oraz do 100% zwrotu w ramach projektów z KFS i PUP.

Wielkość dofinansowania zależna jest od regionu oraz wnioskującego. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Nasza akademia posiada Certyfikat SUS 2.0 świadczący o wysokim standardzie prowadzonych przez nas szkoleń.

Paulina Komar

Trycholog I i II stopnia z 6-cio letnim doświadczeniem, uczęszcza i pogłębia swoją wiedzę w znanych wybitnych akademiach trychologicznych oraz cyklicznie na konferencjach tematycznych, członek Polskiego Towarzystwa Trychologicznego. Instruktor Trychologii z tytułem Master.

Od 6-ciu lat prowadzi swoją firmę w Policach gdzie z powodzeniem, jako praktyk, zajmuje się Trychologią i pielęgnacją włosów. Nie ma pozycji z dziedziny trychologii której by nie przeczytała, pasjonują ją badania naukowe zagraniczne i krajowe a najbardziej dermotrychologia dziecięca.

Pasjonatka Dermotrychologii i dermatologii w których to ciągle aktualizuje swoją wiedzę i się edukuje. Prywatnie Ekonomistka, psycholog biznesu, trener kompetencji miękkich, doktorantka Wyższej Szkoły Bankowej, HR-owiec.

Zapisz się na szkolenie
Przewiń do góry