Trychologia praktyczna w salonie fryzjerskim - szkolenie biznesowe

Włos prawdę Ci powie, czyli jak wprowadzić trychologię do salonu fryzjerskiego z głową.

50% – tyle mieszków włosowych musi zostać naruszonych, żeby samemu zauważyć problem z włosami. To właśnie styliści fryzur jako pierwsi zaalarmują klienta, że coś się dzieje, dlatego warto rozszerzyć zakres usług salonu o trychologię. Ta dziedzina nauki rozwija się w zawrotnym tempie i coraz częściej można ją znaleźć w ofercie salonów czy gabinetów urody.

Zastanawiasz się nad wprowadzeniem trychologii do swoich usług? Poznaj działania, które wdrażamy w salonach wzmacniając ich markę oraz… zyski.

Poznasz zabiegi trychologiczne, które warto włączyć do oferty salonu, aby kompleksowo zadbać o obecnych i nowych klientów., unikając pomyłek w ocenie stanu włosów i skóry głowy. Pokażemy Ci, jakie narzędzia najlepiej sprawdzają się w praktyce i na co należy zwracać uwagę przy ich zakupie. Wskażemy Ci metody skutecznego zachęcania Twoich pracowników do zainteresowania się trychologią. Wystarczy zwrócenie uwagi na zdrowie samego fryzjera, aby zaczął kiełkować w nim fachowiec. Nauczymy Cię krok po kroku, jak odpowiednio zagospodarować przestrzeń salonu i rozpocząć oferowanie nowej usługi. Pokażemy Ci, jak skutecznie korzystać z popularnych kanałów komunikacji, a także wskażemy Ci nowe.

Przekonasz się, że zabiegi trychologiczne pomogą Ci rozwinąć biznes, a zdobyta wiedza uczyni z Ciebie profesjonalnego doradcę z zakresu pielęgnacji włosów. Będąc ekspertem, w znacznym stopniu wzmocnisz sprzedaż produktów. Otrzymasz od nas fachową wiedzę na temat przyczyn złego stanu włosów i skóry głowy. Nauczymy Cię je rozpoznawać, dobierać odpowiednie preparaty pielęgnacyjne, a także jak sugerować klientowi wykonanie właściwych badań.

Przekażemy Ci wiedzę na temat diagnozowania problemów skóry głowy oraz dobierania odpowiednich protokołów pielęgnacyjnych. Poznasz tajniki skutecznego wywiadu z klientem, a także nauczysz się tworzyć odpowiednią atmosferę podczas prowadzenia wstępnej oceny diagnostycznej. Pokażemy Ci techniki, które pomogą w tzw. marketingu szeptanym. Nauczymy Cię układania planu działania trychologicznego w podziale na czas, częstotliwość oraz koszty. Zaczniesz wykorzystywać poszczególne elementy procesu trychologicznego w celach promocji oraz komunikacji z klientem, co zdecydowanie wzmocni pozytywny wizerunek salonu.

Poznasz składniki szamponów, odżywek oraz innych preparatów, aby dobierać indywidualnie skuteczną pielęgnację. Przekażemy Ci całą naszą wiedzę na temat suplementacji, żeby w fachowy sposób pomagać pacjentom borykającym się m.in. z nadmiernym wypadaniem włosów, łojotokiem czy łupieżem. Przekonasz się, że problemy cywilizacyjne mają bardzo niekorzystny wpływ na skórę głowy i włosy. Nauczymy Cię stosowania nowej oferty do skutecznej promocji salonu w mediach społecznościowych oraz w codziennych praktykach. Pomożemy Ci stworzyć plan działań marketingowych, które mile zaskoczą Twoich klientów i współpracowników. Dzięki nam wzmocnisz swoją pozycję na rynku jako ekspert w dziedzinie trychologii, wyprzedzając konkurencję!

Termin najbliższych szkoleń:

Szkolenie trwa 2 dni.

2020-02-09 – 2020-02-10

Miejsce:

BEA BELEZA ACADEMY

ul. Reglowa 4, Poznań

2000 zł

Dofinansowanie:

Czy wiesz, że na szkolenia z naszej oferty możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowanie w ramach bazy usług rozwojowych (BUR) oraz do 100% zwrotu w ramach projektów z KFS i PUP.

Wielkość dofinansowania zależna jest od regionu oraz wnioskującego. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Nasza akademia posiada Certyfikat SUS 2.0 świadczący o wysokim standardzie prowadzonych przez nas szkoleń.

Michał Kranc

vice prezes Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, praktycznie wprowadza trychologię w życie od wielu lat. Posiada salon fryzjerski (11 stanowisk) Angelo Rivieri w którym z sukcesem wprowadził trychologie. Bierze udział w konferencjach i szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jest zwolennikiem, wyszukania przyczyny problemu i systematycznego wsparcia klienta w celu osiągnięcia rezultatu: pięknych i zdrowych włosów.

Zapisz się na szkolenie

This form is disabled.

Przewiń do góry