Upięcia Ślubne i Okazjonalne

Okres ślubny czy karnawałowy to czas gdzie fryzjer może popisać się największą kreatywnością u stylizacji włosów. Nasi klienci w tych okresach wymagają od nas przede wszystkim trwałych, ale lekkich i naturalnych fryzur. Dlatego tez z nami nauczysz się lub odświeżysz umiejętności tworzenia lekkich, ale wytrzymałych fryzur. Nie możesz zawieść swoich klientów.

Uczestnicy dowiedzą się jak:

  • dobrać fryzurę odpowiednią dla danego klienta i okazji
  • wybrać odpowiedni sprzęt fryzjerski aby uzyskać oczekiwane rezultaty
  • stworzyć stylizację, która przetrwa całą noc
  • wykorzystać dodatki i akcesoria by dodać stylizacji blasku

Szkolenie składa się z części wykładowej, gdzie uczestnicy zaczerpną wiedzy o historii stylizacji i upięć ślubnych. Części pokazowej, gdzie nauczą się budować bazę pod upięcie oraz jak tworzyć proste i szybkie fryzury ślubne i okolicznościowe. Oraz części warsztatowej, gdzie pod okiem prowadzącego wykorzystają wiedzę i wykonają trzy upięcia.

Akademia zapewnia na czas szkolenia główkę treningową, niezbędny sprzęt, kosmetyki oraz akcesoria.

Szkolenie skierowane jest dla fryzjerów średniozaawansowanych i zaawansowanych oraz dla tych, którzy chcą poszerzyć wiedzę i umiejętności.

Termin najbliższych szkoleń:

2021-04-19

Miejsce:

BEA BELEZA ACADEMY

ul. Reglowa 4, Poznań

699 zł 

Dofinansowanie:

Czy wiesz, że na szkolenia z naszej oferty możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowanie w ramach bazy usług rozwojowych (BUR) oraz do 100% zwrotu w ramach projektów z KFS i PUP.

Wielkość dofinansowania zależna jest od regionu oraz wnioskującego. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Nasza akademia posiada Certyfikat SUS 2.0 świadczący o wysokim standardzie prowadzonych przez nas szkoleń.

Aili Puss

Aili jest edukatorem z ponad 15-letnim doświadczeniem w stylizacji fryzur i prowadzeniu szkoleń. Swoje umiejetnosci nabywala i nadal nabywa pod okiem Sharon Blain, specjalizuje się w przekazywaniu wiedzy z filozofii, struktury i technik długich włosów w SBE (Sharon Blain Education). Od trzech lat jest główną asystentką Sharon we wszystkich szkoleniach i pokazach na całym świecie. Jest założycielka Hair Art Academy w Tallinie. Jej innowacyjne podejście do stylizacji długich włosów, obejmuje pełne spektrum począwszy od oszałamiających fryzur ślubnych i gwiazd na czerwonym dywanie do ekstremalnych, pięknych awangardowych stylizacji. Aili posiada umiejętność inspirowania i motywowania swoich uczniów, jak również potrafi zbudować ich pewność siebie.
 

Maciej Fabjański

Maciej to pasjonat fryzjerstwa i edukacji, nieustannie dążący do perfekcji. Sztuką fryzjerstwa zajmuje się od 2009 roku. Na co dzień prowadzi własną pracownię fryzjerską w Gnieźnie. Z każdym nowym klientem, stara się przeprowadzić jak najlepszą diagnozę włosa, a przede wszystkim dobrze określić typ jego urody. Wszystko po to, by w kolejnych krokach dobrać idealny kolor i odpowiednie cięcie.  Jego mocną stroną jest również stylizacja. Zarówno upięcia ślubne jak i artystyczne są zawsze idealnie dopracowane i tworzone z pasją. Aby podnosić swoje kwalifikacje śledzi najnowsze trendy i czerpie inspiracje. Edukuje się podczas prestiżowych szkoleń w kraju i za granicą. Maciej szkoli fryzjerów z całej Polski z zasad i technik koloryzacji, a także dzieli się swoją wiedzą z najnowszych trendów.

Zapisz się na szkolenie
Przewiń do góry